Naše úspěchy
Sezóna 2022 - 2023
Hůlkománie Česká Lípa - 2. místo Ladybirds junior (2), 2. místo Ladybirds senior (3), 8. místo Anička Š. (10), 7. místo Áďa B. (11),
11. místo Lucka H. (11)
Dance Děčín - 4. místo Ladybirds junior (4), 3. místo Ladybirds senior (3)
Elitery Louny - 5. místo Ladybirds junior (5), 2. místo Ladybirds senior (2)
Semifinále Čechy - Hlinsko CMA - postup na finále MČR: sólo Anička, sólo Áďa, duo Eli a Viki, miniformace junior a senior
MČR CMA Hradec Králové - 3. místo Ladybirds senior (4)
Duchcovská mažoretka - 1. místo junior mini (3), duo Eliška a Viki (4); 2. místo senior mini (2), sólo Eliška (5), sólo Áďa (5); 3. místo sólo Anička (5), sólo Lucka H. (5)
Sezóna 2021 - 2022
CMA kvalifikace Zákupy - 1. místo Ladybirds - Cirkus (2) s postupem do semifinále
Dance Děčín - 3. místo Berušky (5), 1. místo Ladybirds - Domino (3)
MIA Teplice - 4. místo Ladybirds - Domino (5 - mix tanečních stylů)
CMA semifinále Chotěboř - 2. místo Ladybirds - Cirkus (2) s postupem do finále
MČR CMA Hradec Králové - 3. místo Ladybirds - Cirkus (3)
DanceMania Teplice - 3. místo Berušky (3) a 2. místo Ladybirds - Domino (3)
Duchcovská mažoretka - 1. místo Berušky (4), 1. místo Ladybirds - Cirkus (3), 1. místo sólo Eliška Vaňková, Květa Bížová, duo Eliška a Viktorka Vaňkovy, 2. místo duo Anička Šimková a Kačka Sukovatá, 3. místo sólo Lucka Hlaváčková
Hůlkománie Česká Lípa - 4. místo Berušky (5.) a 1. místo Ladybirds - Cirkus (1)
Sezóna 2020 - 2021
Vzhledem ke koronavirové pandemii neproběhla v této sezóně žádná soutěž.
Sezóna 2019 - 2020
Vzhledem ke koronavirové pandemii neproběhla v této sezóně žádná soutěž.
Sezóna 2018/2019
Kvalifikace MČR ČFMS - 1. místo Ladybirds junior miniformace (celkově 10. místo, bez postupu do finále)
Českokamenická mažoretka - 4. místo Berušky kadet, 1. místo Ladybirds junior (ze 2), 2. místo Ladybirds mini (ze 6)
Dance Děčín - 4. místo Berušky kadet (5), 1. místo Ladybirds junior (3)
Benešovský medvěd - 3. místo sólo improvizace Viktorka, 1. místo Ladybirds junior (4), 1. místo duo Kačka a Vendy (2)
MIA Ml. Boleslav 4. místo Berušky kadet, 3. místo Ladybirds junior, 2. místo Ladybirds miniformace - všichni postup do Prahy
O děčínského lvíčka - 1.místo sólo Viktorka (2), 4. místo sólo Květka (9), 3. místo miniformace Harry Potter (6), 4. místo duo Kačka a Vendy (7)
Benešovská mažoretka - 1. místo sólo Viktorka, 2. místo sólo Květka (7), 3. místo sólo Kája (4), 1. místo duo Kačka a Vendy (2), 2. místo Berušky kadetky, 1. místo Ladybirds junior (2), 1. místo Ladybirds miniformace (2)
Májová mažoretka - 1. místo Berušky kadetky (3), 1. místo Ladybirds juniorky (3), 1. místo duo Kačka a Vendy (2)
MIA Praha - 2. místo Ladybirds junior (6), 3. místo Ladybirds miniformace (6), 7. místo Berušky kadetky
Duchcovská mažoretka - 1. místo sólo Viktorka (4), 7. místo sólo Eliška (9), 1. místo sólo Květka (8), 1. místo miniformace Ladybirds (4)
Sezóna 2017/2018
Dance Děčín - 4. místo (5) Berušky (kadetky), 7. - 9. místo Ladybirds (juniorky)
Českolipská hůlkománie - 8. místo Berušky (kadetky), 4. místo (7) Ladybirds (juniorky), 8. místo sólo senior Kačka D.
Českokamenická mažoretka - 2. místo Berušky děti (3), 2. místo Berušky kadetky, 2. místo Ladybirds juniorky (3), 2. místo Ladybirds seniorky (4)
Benešovský medvěd - 3. místo Berušky děti (5), 2. místo Berušky kadetky (5), 5. místo Ladybirds junior (6), 2. místo Ladybirds senior, 3. místo duo Kačka a Bára (4), 3. místo sólo Kačka
MIA Mladá Boleslav - 4. místo Berušky kadetky, 2. místo Ladybirds junior, 1. místo Ladybirds senior - všichni postup do Prahy
Benešovská mažoretka - 3. místo Berušky děti (4), 1. místo Berušky kadetky (3), 2. místo Ladybirds junior, 3. místo Ladybirds senior, 2. místo duo Kačka a Bára (3), 3. místo sólo Kačka D.
Májová mažoretka - 2. místo Berušky děti, 4. místo Berušky kadetky (5), 6. místo Ladybirds junior (10), 3. místo Ladybirds senior (4), duo Kačka a Bára - 4. místo (5)
MIA Praha (mezinárodní finále) - 5. místo Berušky kadetky (6), 4. místo Ladybirds junior (6), 3. místo Ladybirds senior
Sezóna 2016/2017
březen - MČR kvalifikace - duo E+V 6.místo
duben - Českokamenická mažoretka - 2. místo Babyberušky, 5. místo Miniberušky, 1. místo Berušky (7 souborů), 2. místo Ladybirds (5 souborů)
duben - Dance Děčín - 5. místo Berušky (postup do finále, 10 souborů), 3. místo Ladybirds (8 souborů)
duben - Benešovský medvěd (Děčín) - 3. místo Babyberušky, 2. místo duo E+V (elite kategorie), 1. místo Ladybirds (ze 3 souborů), 12. místo Miniberušky
květen - MIA semifinále Ml. Boleslav - 2. místo Ladybirds, 4. místo duo E+V (5)
květen - MIA semifinále Praha 11 - 2. místo Berušky (5)
květen - Benešovská mažoretka - 1. místo Babyberušky (2), 5. místo Miniberušky, 3. místo Berušky (4), 3. místo Ladybirds. Sólo: 1. místo Ela, 4. místo Terka, 6. místo Vanča, 7. místo Kačka Č., 8. místo Kačka S., Duo: 2. místo Kačka Č. a Kačka P., 3. místo (profi) Ela a Vanča, 5. místo Terka a Natka, 6. místo Maruška a Amálka
květen - Májová mažoretka ČL - 2. místo Babyberušky, 1. místo Berušky (5), 2. místo Ladybirds (3), 1. místo duo Kačka Přibylová a Kačka Čechová (3), 1. místo duo Vanča Strnadová a Ela Sladomelová (3).
červen - Mezinárodní finále MIA festivalu (Praha - Lucerna) - 7. místo Ladybirds, 9. místo Berušky
Sezóna 2015/2016 (CDM BnPl.)
únor - ELITERY Louny - Darlings - 3. místo
březen - Dance Děčín - 3. místo Babyberušky ml., 3. místo Berušky, 2. místo Ladybirds st., 2. místo Darlings
duben - Českokamenická mažoretka - 3. místo Ladybirds ml., 2. místo Babyberušky ml. a st., Berušky, Ladybirds st., Darlings
duben - Českolipská hůlkománie - 4. místo Terka Kolesová
duben - MIA Ml. Boleslav - 2. místo Ladybirds ml., 3. místo Darlings, 5. místo Babyberušky st., Berušky, Ladybirds st.
5. místo sólo Terka Kolesová, 2. místo duo Vanesa Strnadová, Eliška Sladomelová
květen - Benešovská mažoretka - 2. místo Babyberušky, 3. místo Miniberušky, 1. místo Berušky, 3. místo Ladybirds ml., 1. místo Ladybirds st., 1. místo Oldies - 1. místo sólo Kačka P., 2. místo sólo Kačka Č., 2. místo sólo Vanča S., 1. místo sólo Eliška S., 3. místo duo Kačka a Natka Čechovy, 1. místo Terka a Julča, 1. místo Eliška a Vanča
květen - O děčínského lvíčka - 2. místo Miniberušky, 3. místo Ladybirds ml., 3 místo Terka Kolesová, 3. místo duo Adélka a Barča, 1. místo Eliška Sladomelová, 1. místo duo Ela a Vanča
květen - MIA Brandýs nad Labem - 1. místo duo Ela a Vanča, 4. místo Ladybirds st.
květen - Májová mažoretka - 1. místo Miniberušky, 1. místo Berušky, 3. místo Ladybirds ml., 1. místo Ladybirds st., 1. místo Darlings, 1. místo duo Terka a Julča, 3. místo duo Ela a Vanča
červen - MIA mezinárodní finále Praha - 3. místo Eliška a Vanesa
červen - Duchcov - 3. místo duo Eliška a Vanesa
sezóna 2014/2015
únor 2015 Mia festival - 2. místo s postupem na mezinárodní finále - Ladybirds st.
duben 2015 Dance Děčín - 5. místo Berušky (finále)
duben 2015 Českokamenická mažoretka - 1. místo školka, 2. místo Miniberušky, 2. místo Berušky, 2. místo Ladybirds st., 2. místo Darlings
květen 2015 Benešovská mažoretka - 3. místo školka, 2. místo Berušky, 2. místo Ladybirds ml., 1. místo Oldies, 1. místo Terka Kolesová, 3. místo Kačka Přibylová, 3. místo Eliška Sladomelová (sólistky)
květen 2015 MIA PRAHA - mezinárodní finále - 7. místo Ladybirds st.
květen 2015 Májová mažoretka Česká Lípa - 1. místo Berušky, 1. místo Darlings, 2. místo Ladybirds st., 3. místo duo Terka a Kačka
květen 2015 Open Dance Mladá Boleslav - 1. místo duo Terka a Kačka, 1. místo Ladybirds st., 2. místo Berušky a Darlings, 2. místo duo Vanča a Eliška
červen 2015 Mažoretková soutěž Duchcov - 1. místo sólo Eliška Sladomelová (13 závodnic), 2. místo duo Terka Kolesová a Kačka Přibylová (18 soutěžících dvojic)
sezóna 2013/2014
duben 2014 - Českokamenická mažoretka - 3. místo Miniberušky, 2. místo Berušky, 1. místo Ladybirds ml., 2. místo Ladybirds st.
květen 2014 - Benešovská mažoretka - Miniberušky 3. místo, Berušky 2. místo, Ladybirds ml. 4. místo, Ladybirds st. 1. místo, Foxíci 2. místo, Oldies tým 1. místo a putovní pohár starostky za nejlepší choreografii. sólo Eliška S. - 3. místo, Terka Ž. - 3. místo
květen 2014 - Májová mažoretka Česká Lípa - 5. místo Berušky, 4. místo Ladyburds D, 2. místo duo Bára + Vanča, 3. místo duo Terka a Kája
červen 2014 - Duchcov - 5. místo D formace, 8. místo C formace, 6. - 7. místo (z 21!) sólo Ela, 4. místo (z 8) sólo Kája, 4. místo (z 8) duo Míša a Ivča.
sezóna 2012/2013
březen 2013 - 4. místo ELITERY Louny - Ladybirds C
duben 2013 - Českokamenická mažoretka - 2. místo Berušky, 2. místo Ladybirds B, 2. místo Ladybirds C s hůlkou, 1. místo s pompony
květen 2013 - Benešovská mažoretka - 4. místo Berušky, 4. místo Ladybirds B, 1. místo Ladybirds C s hůlkou
květen 2013 - Májová mažoretka ČL - 5. místo Berušky (8 týmů), 9. místo Ladybirds B, 5. místo Ladybirds C (9 týmů) s hůlkou, 2. místo s pompony, 6. místo duo Ela + Míša
červen 2013 - soutěž Duchcov - 5. místo Ladybirds st.(7 týmů), 7. místo duo Ela a Míša (9 dvojic), 5. místo (ze 13.!) sólo Ela, 6. místo duo Týnka a Terka
sezóna 2011/2012 (pod CDM Česká Kamenice)
duben 2012 - Českokamenická mažoretka - 1. místo Berušky, 3. místo Ladybirds ml., 1. místo - Ladybirds st. (pompon)
květen 2012 - 1. místo Benešovská mažoretka - Ladybirds st. (hůlka)
květen 2012 - 2. místo Májová mažoretka Česká Lípa - Ladybirds st. (pompon)
červen 2012 - 3. místo mažoretková soutěž Duchcov - Ladybirds st. (hůlka)
sezóna 2010/2011 (pod MSK Benešov nad Ploučnicí)
květen 2011 - 3. místo Benešovská mažoretka – Berušky
sezóna 2009/2010 (pod DDM Letná, Děčín)
leden 2010 - 3. místo Dance cup Osek - Ladybirds
březen 2010 - 2. místo Benešovský medvěd – Berušky
sezóna 2007/2008 - 2008/2009 (pod DDM Teplická, Děčín)
březen 2008 - 3. místo Slánské tančení